Regulamin najmu

W każdym domu obowiązują pewne zasady i dobre obyczaje...

Poniżej przedstawiamy Kodeks Dobrego Zachowania obowiązujący w naszym Gospodarstwie.

 

Kodeks Dobrego Zachowania:

Dom drewniany ma duszę i żyje wraz z jego mieszkańcami. Przyjeżdżając musisz liczyć się z tym, że podłogi skrzypią, drewno pracuje, a cały dom oddycha i pachnie lasem.

 

  • Na terenie znajduje się altana z miejscem do grillowania oraz wyznaczone miejsce do rozpalenia ogniska. Do dyspozycji gości są również leżaki i wygodna ławka-huśtawka oraz hamaki.

  • Prosimy o zachowanie ciszy w godzinach od 23:00 do 7:00. Prosimy o zamykanie drzwi na klucz - nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione w domku rzeczy.

  • Budynki są drewniane, a to oznacza, że należy zachować szczególną ostrożność przy posługiwaniu się ogniem. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. 

  • Prosimy aby podczas pobytu nie zmieniać aranżacji pokoi, nie przenosić wyposażenia miedzy pokojami, nie przepinać kabli w sprzęcie RTV.

  • Parking na terenie jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich się znajdujące.

  • W związku z obecnością w Gospodarstwie zwierząt (koty, psy oraz odwiedzająca nas dzika zwierzyna) chęć przyjazdu ze Zwierzakiem proszę wcześniej zgłosić - wypoczynek Zwierzaka jest dodatkowo płatny. Właściciel odpowiada za czystość i ewentualne zniszczenia.

  • Stawiamy na ekologię! Dlatego też prosimy o ograniczenie zużycia wody oraz energii, a także zachowanie czystości i to nie tylko na terenie Gospodarstwa. Przed wyjściem z pokoju oraz części wspólnych w domu nie zapominajcie o wyłączeniu światła i urządzeń elektrycznych. Wchodząc do domu prosimy o zostawianie butów - szczególnie w okresie jesiennym i zimowym - w przedsionku. Pozwoli to zachować czystość, a w konsekwencji umili pobyt. 

  • Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe podczas ich pobytu i dotyczy to wszelkich szkód i zniszczeń, niezależnie od tego czy szkoda była spowodowana przez umyślne, czy nieumyślne działanie.

 

W przypadku zauważenia usterki lub niedogodności zgłoś to do nas. Postaramy się na bieżąco usunąć problem, bo bezstresowy wypoczynek to podstawa dobrego samopoczucia."Zabawa" z ogniem:

Domki ogrzewane są kominkami. W trakcie palenia ognia prosimy zamykać drzwi od kominka. Na terenie Gospodarstwa ognisko i grilla można rozpalać tylko w wyznaczonych miejscach.
Raz jeszcze przypominamy o bezwzględnym zakazie palenia papierosów. 
Pamiętaj, że mieszkasz w domu drewnianym. W związku z tym szczególnie uczulamy i prosimy o zachowanie ostrożności podczas palenia ognia.