top of page

O nas

Krótka historia

MY, niegdyś Korpoludki, żyjemy na wsi warmińsko-mazurskiego Pogranicza, w Purdzie nad malowniczym i spokojnym jeziorem. Przyjechaliśmy na pole z widokiem na jezioro i las - zakochaliśmy się w tym miejscu. I tak już zostało. Na tymże polu zbudowaliśmy dom, posadziliśmy drzewka, zasialiśmy kwiaty...

A  abstrakcyjny pomysł związany z pszczołami stał się nie tylko naszą wielką pasją angażującą każdą wolną chwilę, ale również sposobem na życie. Prowadzimy profesjonalną pasiekę – mamy ok. 100 uli... Kto by pomyślał... Z pewnością nie nasi rodzice i przyjaciele! :)

Jesteśmy typową 4-osobnikowo rodziną:

1. Piękny, ale niezbyt przyjemny Kot - Timur

2. O wielkim sercu i małym ego Pies - Nino

3. Łączący niektóre cechy (tajemnica, które...) Mąż - Andrzej

4. Próbująca ogarnąć ten przybytek Żona - Kasia.

Od jakiegoś czasu dojrzewała w nas myśl, by podzielić się z Wami tym co mamy najlepszego - miejscem, ciszą, spokojem, ale także naszą pasją.

I tak oto stworzyliśmy Zagrodę Agroturystyczną Warmińska Pszczoła i oferujemy Wam wypoczynek w jednym z 2 całorocznych domków, w miejscu gdzie ptaki o świcie wyśpiewują piękno przyrody,  a sarny i zające zaglądają przez okna do kuchni.

Dla zainteresowanych pszczelarstwem, oferujemy szkolenia i warsztaty dla Małych i Dużych w Pasiece Edukacyjnej Warmińska Pszczoła.

A tym, którym krążą po głowie "abstrakcyjne" myśli o miodku z własnego ula - instruktaż "Krok po kroku" oraz mentoring i wsparcie.
Pomożemy Wam uniknąć naszych błędów :)

 

Zapraszamy do nas!
 

bottom of page